کد خبر: 103
تاریخ انتشار: 30 مهر 1396 - 02:40
بازدید رئیس هیات مدیره اتحادیه جهانی شیرینی و شکلات ( SG ) و 22 شرکت بزرگ و صاحب نام تولید کننده شیرینی و شکلات آلمان از گروه صنایع غذایی شیرین عسل


جناب آقای ژائله بنیانگذار و ریاست هیات مدیره گروه شیرین عسل در هفدهمین اجلاس بین المللی شیرینی و شکلات که در فوریه سال 2017 با حضور 550 نفر در مونیخ آلمان برگزار شد به عنوان میهمان ویژه , سخنرانی مبسوطی ایراد نمودند. موضوع اجلاس فوق , " دگردیسی و تحول از عصر صنعتی به اقتصاد مبتنی بر شبکه در عصر حاضر " بود. در این سخنرانی ایشان به توانمندیهای گروه شیرین عسل در ابعاد مختلف از جمله تولید مواد اولیه استراتژیک , استفاده از تکنولوژی پیشرفته در تولید محصولات , طیف وسیع محصولات تولیدی خصوصا انواع شیرینی و شکلات و اسنک, چاپ و مواد بسته بندی , ماشین آلات , تجلی کیفیت محصولات در سطح استانداردهای جهانی , تحقیق و توسعه (R&D ) , منابع انسانی , و حضور در بازارهای جهانی و  همچنین پیشرفتهای قابل ملاحظه صنعت شیرینی و شکلات در کشورمان اشاره نمودند. ایشان در این سخنرانی علاقمندی به گسترش تعامل تجاری و ارتقاء سطح روابط اقتصادی با تمامی کشورها  را مورد تاکید قرار دادند. درخاتمه این اجلاس, بسیاری از شرکتهای پیشرو و صاحب نام در صنعت با توجه به پیشرفتهای قابل توجه در صنعت شیرینی و شکلات ایران و خصوصا تحولات شگرف در نقش آفرینی گروه صنایع غذایی شیرین عسل در ابعاد مختلف که بازتاب جهانی داشته است , به بازدید از دست آوردهای گروه شیرین عسل اظهار علاقه و تمایل نمودند.

به همین مناسبت یک هیات 22 نفری از صاحبان صنایع شیرینی و شکلات در معیت جناب آقای Hans Strohmaier , رئیس هیات مدیره اتحادیه جهانی شیرینی و شکلات ( SG ) در هفته سوم شهریور ماه به ایران مستقیما به تبریز عزیمت و از کارخانجات مختلف گروه صنایع غذایی شیرین عسل منجمله کارخانجات عظیم تولید شیرینی و شکلات و اسنک , تاسیسات متشکل فرآوری دانه های روغنی کاکائو ,کارخانجات تولید مواد بسته بندی و چاپ , و همچنین کشت و صنعت عظیم آذربایجان و واحدهای مستقر در آن مانند دامداری , مرغداری , کارخانجات تولید محصولات لبنی , دوغ و بستنی , کارخانجات تولید رب گوجه فرنگی و سس گوجه, کارخانجات تولید انواع آبمیوه در بسته بندیهای تتراپک , کارخانجات تولید آبمیوه گازدار اسکای و مالت, واحد بسته بندی تخم مرغ ,و واحد بسته بندی گوشت بازدید بعمل آورده که موجبات شگفتی آنان را فراهم ساخته و این دست آوردها را مورد ستایش قرار دادند.

از آنجا که سفر این هیات به تبریز همزمان با شانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات تهران بود ,هیات مزبور در ادامه سفرخود به تهران عزیمت , و از غرفه های داخل سالن و فضای باز گروه صنایع غذایی شیرین عسل در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات بازدید بعمل آورده و در مورد محصولات مختلف توضیحات لازم به ایشان ارائه گردید.

بازدید از دست آوردهای وسیع گروه صنایع غذایی شیرین عسل در تبریز و همچنین بازدید از نمایشگاه بین المللی شیرین و شکلات تهران و مشاهده قابلیتهای صنعت شیرینی و شکلات ایران , ذهنیت مطلوب و بسیار مثبتی در رئیس هیات مدیره شبکه جهانی شیرینی و شکلات ( SG ) و هیات همراه ایجاد نمود بطوریکه در مورد توسعه تعامل تجاری و گسترش روابط اقتصادی ابراز علاقمندی نمودند.

نظرات
آخرین مطالب