کد خبر: 106
تاریخ انتشار: 30 مهر 1396 - 02:51

یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور شرکت های داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شازند، یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور 1124 شرکت داخلی و خارجی همچنین با حضور شرکت پتروشیمی شازند از دوم تا پنجم مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
این نمایشگاه با شعار " بهبود فضای کسب و کار در صنایع تکمیلی پتروشیمی و پلاستیک کشور "و با هدف رونق بازار صنعت پلاستیک، جذب سرمایه خارجی، توسعه صادرات کالا و خدمات، تسهیل روند بازاریابی صنعت پلاستیک و انتقال فناوری های نو و با حضور 600 شرکت داخلی و 524 شرکت خارجی برگزار شد که نشان دهنده رشد 39 درصدی شرکت کنندگان داخلی و 21 درصدی شرکت کنندگان خارجی نسبت به دوره گذشته است.
در طول برگزاری این نمایشگاه جناب آقای مهندس جهانگیری معاون اول محترم رئیس جمهور، جناب آقای مهندس زنگنه وزیر محترم نفت و سرکار خانم مهندس شاهدایی رئیس شرکت ملی صنایع پتروشیمی از غرفه های مختلف نمایشگاه بازدید کردند.
شرکت پتروشیمی شازند نیز با حضور در نمایشگاه و ایجاد غرفه میزبان بازدید کنندگان، کارشناسان و مدیران شرکت های داخلی و خارجی بود و در طول برگزاری نمایشگاه ضمن ارائه توضیحات لازم توسط کارشناسان و متخصصین حاضر در غرفه، زمینه های همکاری های دوجانبه بین شرکت پتروشیمی شازند با دیگر شرکت ها بررسی شد.
در طول برگزاری نمایشگاه تعدادی از خبرنگاران و اصحاب رسانه با حضور در غرفه شرکت پتروشیمی شازند در خصوص فعالیت های این شرکت، محصولات تولیدی و صادرات این محصولات به دیگر کشورها سوالات خود را مطرح کردند و پاسخ های لازم از سوی مسئولین ذیربط ارائه شد.
 
 
 
 
 
 
نظرات
آخرین مطالب