کد خبر: 133
تاریخ انتشار: 5 دی 1396 - 09:33

اندیشیدن به سلامت انسان و به دست آوردن یک جامعه سالم هدف و چشم اندازی است که گروه صنایع غذایی چیکا را بر آن داشت با فراهم ساختن امکانی برای استفاده بهینه از وقت و لذت بردن از طعم خانگی غذاهای ایرانی و خارجی با کیفیت، سالم و ماندگاری طولانی در دمای محیط بدون استفاده از هر گونه مواد نگهدارنده ای اقدام به تشکیل گروهی بر پایه تکنولوژی تولید غذاهای آماده استریل نماید که با تائید کارشناسان صنایع غذایی سلامت ترین روش تولید غذاهای آماده می باشد.

واحد تحقیق و توسعه شرکت صنایع غذایی چیکا با ارائه و تولید سبدی متنوع بالغ بر 60 نوع محصول در بسته های پیش غذا، سوپ، غذای آماده، سالاد، دسر، چاشنی و میان وعده های غذایی با پوششی مناسب نسبت به ذائقه های مختلف ملی و بین المللی، یکی از قدرتمند ترین واحدهای تحقیق و توسعه جهانی در این رشته می باشد.

ایجاد بازارهای هدف جدید جزو الویت های جدایی ناپذیر این شرکت می باشد این بار بازارهای جدید همچون آمریکا، کانادا، کویت و سوریه شاهد حضور محصولات شرکت صنایع غذایی چیکا می باشد که این استراتژی در این شرکت، کسب مقام صادر کننده نمونه کشوری و استانی را در سالهای متوالی به همراه داشته است. همچنین با خلاقیت و ابتکار موفق به تولید الویه کاملاً استریل صنعتی با ماندگاری بالا بدون هیچگونه مواد نگهدارنده شده است.

ضمناً این شرکت آمادگی ارائه و تحویل هر نوع سفارش داخلی و خارجی با بهترین خدمات ممکن را دارد.

مهدی کرباسی زاده، مدیرعامل

نظرات
آخرین مطالب