کد خبر: 136
تاریخ انتشار: 7 دی 1396 - 06:32

شرکت گلنور یکی از پیشتازان صنعت برق و روشنایی کشور به شمار می رود. این شرکت، برنامه ريزي و پاسخگویی به نیازهای گوناگون "صنعت و هنر روشنایی" را در راس فعالیت های خود قرار داده و با تکیه بر داشته های خود توانسته است جایگاه ممتازی در این صنعت در کشور و منطقه کسب نماید. شرکت گلنور رابطه ميان روشنايي و زندگي را در حرفه خود به کار گرفته است.

رشد روزافزون فناوری های نوین در صنعت روشنایی در مقیاس جهانی ایجاب می کند که همزمان با بهره گیری از این فناوری ها، در مسیر دستیابی به تحقیق و توسعه کارآمد، تربیت نیروی انسانی با نگرش کاربردی و گسترش آزمایشگاه های تخصصی مربوطه گام برداریم. از این رو در شرکت گلنور، با در نظر گرفتن رسالت و ماموریت سازمانی، موضوعات کلیدی و دانش بنیان در حوزه تحقیق و توسعه روشنایی نشانه گیری شده است و در قالب هشت دپارتمان تخصصی در حال اجرا می باشد.

امید است فعالیت های این دپارتمان ها موجب ارتقای دانش روشنایی، ایجاد ارتباط سازمان یافته با مجامع بین المللی، حمایت از طراحان روشنایی و نورپردازی و ایجاد فرصت برای خلق ایده های ناب ایرانی در صنعت نور و روشنایی گردد.

انتخاب شرکت گلنور به عنوان صادر کننده نمونه ملی در سومین سال متوالی
در مراسمی که در روز ۲۸ مهرماه ۱۳۹۴ در سالن اجلاس سران برگزار گردید، با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزرای صنعت، معدن و تجارت و امور خارجه از صادرکنندگان نمونه ملی در سال ۱۳۹۴ تقدیر شد.
در این گردهمایی باشکوه ۵۰ صادرکننده نمونه کشور در سال ۱۳۹۴ معرفی شدند که شرکت گلنور سهم صنایع روشنایی از این رویداد بزرگ بود.

نتخاب شرکت گلنور به عنوان صادر کننده نمونه ملی سال ۱۳۹۲
از آن جا که محصولات گروه روشنایی گلنور مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می گردند، لذا این گروه تاکنون موفق به صادرات محصولات خود به ۲۷ کشور جهان شده و در سال ۱۳۹۲ به عنوان صادر کننده نمونه ملی شناخته شد.
لذا در مراسمی که در روز دوشنبه ۲۹ مهرماه ۱۳۹۲ همزمان با روز ملی استاندارد در سالن اجلاس سران برگزار شد، مدیر عامل شرکت گلنور موفق به دریافت لوح و تندیس صادر کننده نمونه ملی از دست مسئول دفتر رئیس جمهور، جناب آقای دکتر نهاوندیان انجام شد.

انتخاب شرکت گلنور به عنوان صادر کننده نمونه ملی در دومین سال متوالی
در هجدهمین مراسم بزرگداشت روز ملی صادرات که صبح روز یک‌شنبه ۲۷ مهرماه ۱۳۹۳ در سالن اجلاس سران برگزار گردید؛ از شرکت گلنور به عنوان صادرکننده نمونه ملی تقدیر شد.
در مراسم روز ملی صادرات امسال که با شعار «صادرات غیرنفتی، پیشران اقتصاد ملی» و با حضور آقایان اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت، شافعی، رئیس اتاق بازرگانی ایران، افخمی، رئیس سازمان توسعه تجارت ایران و سایر فعالان حوزه تجارت خارجی برگزار گردید، مدیر عامل شرکت گلنور موفق به دریافت لوح و تندیس صادر کننده نمونه ملی از دست وزیر صنعت، معدن و تجارت گردید. این در حالی است که این شرکت سال گذشته نیز این عنوان را کسب نموده بود.

کلید واژه ها :
نظرات
آخرین مطالب